Strona GłównaO nas

Młoda, wyspecjalizowana kadra pracownicza łączy swoją kreatywność i świeże spojrzenie na realizowane zadania z bogatym doświadczeniem wspierających ich ekspertów z zakresu inżynierii środowiska.

Profesjonalne podejście do każdego zadania i jego perfekcyjne wykonanieO EKO-KOMPLEKSPoznaj nas

Od 1991 roku działamy na rynku polskim w trosce o zachowanie równowagi środowiska przyrodniczego, poprawę jego jakości i zdolności do samoregeneracji.

Wykonujemy m. in.: dokumentacje projektowe budowlane i wykonawcze sieci i przyłączy wodociągowych oraz kanalizacyjnych, przydomowych oczyszczalni ścieków a także dokumentacje okołoprojektowe. Jesteśmy jedną z nielicznych polskich firm, która poza biurem projektowym, posiada akredytowane laboratorium badawcze, specjalizujące się w takich dziedzinach jak analiza wody, ścieków osadów i gleb.

Działalność w sektorze projektowym i własne, akredytowane laboratorium badawcze stwarza możliwość kompleksowej obsługi naszych Klientów oraz lepsze zrozumienie ich potrzeb. Indywidualne podejście do Klienta pozwala na stworzenie dla Niego spersonalizowanej oferty i szybszą  oraz bardziej efektywną realizację przedsięwzięcia.

Młoda, wyspecjalizowana kadra pracownicza łączy swoją kreatywność i świeże spojrzenie na  realizowane zadania z bogatym doświadczeniem wspierających ich ekspertów z zakresu inżynierii środowiska.

Certyfikaty i wyróżnienia

Certyfikat
Zrzut ekranu 2024-01-02 121758
Zrzut ekranu 2024-01-02 121820
Diament Forbesa 2021
Efektywna Firma 2020
Brylant Polskiej Gospodarki 2020
Gepardy Biznesu 2020
Mocna Firma Godna Zaufania 2020